Konsultacje

K

Potrzebujesz wsparcia w zakomunikowaniu ważnej zmiany? Chcesz zmodyfikować jeden z procesów komunikacji? Szukasz pomocy w zdefiniowaniu strategii komunikacji wewnętrznej?

Twoje działania utknęły i dobrze by było, żeby ktoś pomógł ruszyć im z miejsca? A może to czas, żeby przegadać Twoją rolę w organizacji i sposób na jej dalsze kształtowanie?

Czasem rozmowa z kimś z branży, ale spoza Twojej organizacji potrafi dużo zmienić.

Czasem rozmowa z kimś z branży, ale spoza Twojej organizacji potrafi dużo zmienić. Dlatego proponuję Ci konsultacje online, które pomogą spojrzeć twórczo na problem, z którym się mierzysz.

Nie będziemy pracować na gotowcach, chociaż zaproponuję Ci adekwatne narzędzia. Wspólnie znajdziemy rozwiązanie szyte na miarę Twojej organizacji wykorzystując Twoje rozeznanie sytuacji oraz moje trenerskie i komunikacyjne doświadczenia.

Napisz, z czym się mierzysz, a szczerze Ci odpowiem, czy takie konsultacje mogą Ci w tej sytuacji pomóc.

Moje zasady pracy

Nie stawiam na rewolucje.
Staram się wykorzystywać istniejący już w organizacji potencjał narzędzi i procesów informacyjnych. Szanuję drobne kroki. Nie proponuję działań ponad siły organizacji i jej ludzi.

 

Nie lubię procedur i regulaminów.
Szukam dobrych praktyk, intuicyjnych narzędzi, najprostszych rozwiązań.

 

 

Szanuję przyzwyczajenia i czas odbiorców.
Upraszczam i redukuję szum informacyjny, wydobywam ważne dla odbiorców tematy i rzeczywiście używane przez nich narzędzia.