O częściach wspólnych

O

Witaj w przestrzeni Części Wspólnych –  blogu Marzeny Tajchman (czyli moim), na którym znajdziesz teksty o komunikacji wewnętrznej.

Od kilkunastu lat stawiam pytania i testuję odpowiedzi, które pomagają komunikować się organizacjom. Wspieram dyrektorów budujących strategie, speców od HR-u wdrażających zmiany i szefów przełamujących lęk przed rozmową ze swoimi ludźmi.

Nie mam monopolu na dobre rady. Ba, mam na koncie kilka porażek i w głowie sporo dylematów. Ale mam też wiele doświadczeń skutecznych rozwiązań. I misję, żeby się nimi dzielić. Może dzięki temu nie stracisz energii na wyważanie otwartych drzwi? Może wspólnie rozwiążemy kolejną z długiej listy komunikacyjnych zagwozdek? Może razem zbudujemy ekosystem organizacji, które szanują swoich ludzi i traktują ich jak dorosłych?

Znajdziesz na tej stronie wskazówki, inspiracje i dobre praktyki. Czasem będę doradzać, a czasem tylko dzielić się swoimi wątpliwościami. Czasem polecać, co dobre, a czasem stawiać pytania. Zawsze w jednym celu – żeby pomóc się dogadać także Twojej organizacji.